סגירת מרפסת

סגירת מרפסת בבית פרטי הינה דרך אסתטית ויעילה לניצול נכון של חללי הבית בכל עונות השנה. אנחנו במשרד 'ויצמן-אדריכלות והנדסה' מקבלים פניות על בסיס יומיומי של אנשים אשר מאסו בישיבה במרפסת תחת השמש הלוהטת של ארצנו עם האקלים הים תיכוני בחודשי הקיץ וכמובן בחוסר הניצול שלה בימים הגשומים של השנה. לכולם אנו מציעים את הפתרון הפשוט והזול של סגירתה בהתאם לצורכיהם. בין אם זה בכדי לשמש כחדר נוסף אשר ישמש כפינת אירוח, המשך לסלון, חדר עבודה או פשוט לשמש כמרפסת, רק אחת כזאת שיהיה נעים לשבת בה בתנאי מזג האוויר השונים. יחד עם זאת, גם לאנשים אשר רוצים לשמור על האותנטיות של האוויר הפתוח ישנה אופציה שסגירת המרפסת אינה תהיה קבועה והם יוכלו לפתוח אותה כאשר יאפשר כך האקלים השורר בחוץ.

סגירת מרפסת שמש בבית פרטי

התהליך של סגירת מרפסת לחורף

מאז חתם שר הפנים גדעון סער על "רפורמת הפרגולות" בשנת 2014 כל הליך עבודות הבנייה הקטנות ביניהן גדרות, פרגולות וסגירות חורף של מרפסות הפכו קלות, זולות ומהירות בהרבה. הרפורמה נועדה להקל על ההליך הבירוקרטי המתיש אשר היה נהוג בארצנו עד לקבלת ההיתר של סגירת מרפסת אשר אורכו לא יהיה ארוך מ – 45 ימים והעבודה כולה בניגוד לעבר תתבצע מול הרשות המקומית בלבד. במידה והאדם לא קיבל תשובה בתוך 45 ימים הוא יוכל להמשיך את התהליך עם רשות מלאה לסגירתה מטעם הוועדה של המועצה המקומית. יחד עם זאת, התקנות יכולות בכל עת להשתנות ואף להתבטל מתקופה לתקופה ובין וועדות של רשויות מקומיות שונות ישנם הבדלים ופערים על כן מומלץ יהיה לברר את תקנות האזור בו אתם מתגוררים עוד לפני המחשבה על השיפוץ.

התהליך של סגירת מרפסת לחורף

סגירת מרפסת מחירים אטרקטיביים – וייצמן אדריכלות והנדסה

המאמר בנושא סגירת מרפסת נכתב על ידי המומחים שלנו במשרד 'וייצמן – אדריכלות והנדסה'. מזה שנים רבות שאנו נותנים פתרונות הנדסיים, אדריכליים ועיצוביים ללקוחותינו ולא נחים עד אשר אנו רואים את החיוך של שביעות רצונם. הקו המנחה שלנו הוא עבודה זריזה אשר אינה באה על חשבון האיכות ועבודה עם צוות וותיק, מנוסה ובעל יידע עשיר בכל תחומי האדריכלות והעיצוב בתעשייה. אם גם אתם רוצים לנצל את שטח המרפסת לטובתכם ולהפיק ממנו הנאה מרבית אל תהססו להתקשר אלינו ולקבל עצה טובה או שתיים מהמובילים את התחום בארץ.

סגירת מרפסת מחירים אטרקטיביים

סגירת מרפסת לחדר

סגירת מרפסת לחדר תתבצע על ידי המומחים בתחום: וייצמן אדריכלות והנדסה. מעוניינים לנצל את שטח הדירה – ולסגור את מרפסת הנכס? המשפחה מתרחבת ואתם זקוקים לחדר נוסף? באמצעות הייעוץ המקצועי, הליווי האישי והניסיון המשמעותי של חברת וייצמן אדריכלות והנדסה תוכלו גם אתם לקבל את המענה המקצועי לדרישותיכם. לצד סגירת מרפסת, ניתן לפנות אל חברה זו גם לצורך רישוי מבנים ועסקים, פיקוח בניה, שימוש חורג וכן הלאה.

סגירת מרפסת לחדר – לבצע זאת כהלכה

בשוק הנדל"ן של ימינו, רבים שואפים לעבור לנכסים גדולים. עם זאת, לא לכולם יש את היכולות לעשות זאת. במקרים אלו, עומד בפניכם פתרון מומלץ: סגירת מרפסת לחדר. מענה זה יסייע לכם על הצד הטוב ביותר, ירחיב את חלל המגורים – וזאת, מבלי להתחייב למשכנתא.

המשפחה מתרחבת? מעוניינים בחדר עבודה בדירה הנוכחית? בין אם מדובר במטרות אלו או באחרות, על ידי סגירת המרפסת תוכלו ליהנות מהשטח החדש-ישן. לשם ביצוע סגירת המרפסת במקצועיות הדרושה, יש לפנות אל וייצמן אדריכלות והנדסה. חברה זו תבצע את העבודה – תוך עמידה בלוחות הזמנים, הכנת תכנית העבודה בהתאם לדרישות התקציב וכן הלאה.

עבודה מהמעלה הראשונה

החל מבסיסי המרפסת, הקירות הקיימים שלה שישמשו כבסיס לסגירת החדר ועד מסגור המרפסת עם הציוד וחומרי הגלם הדרושים – את תהליך העבודה יש לבצע בהתאם לנהלים. לפרטים נוספים על שירות זה, מוזמנים לפנות אל וייצמן אדריכלות והנדסה. חברה זו מחזיקה בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. כמו כן, צוות עובדי החברה מגלים בקיאות רבה בחוק תכנון הבניה ומשמעותו.

 

סגירות חורף

סגירות חורף עולם הפרגולות לחברה מגוון פתרונות ל"סגירות חורף" לעסקים "סגירת חורף" לבתי קפה ולמסעדות. ישנם גם פתרונות מעוצבים ומקוריים לחדרי זכוכית או חדר שמש לבתים פרטיים ולבנייה בבתים משותפים. סגירות חורף מהווים את אחד מתחומי ההתמחות של חברת עולם הפרגולות, המבצעת מאות סגירות חורף בשנה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. יתרונה הגדול של חברת עולם הפרגולות הוא בניסיון שיש לה בתחום, שכולל הקמת סגירות חוץ במאות בתי עסק ובתי פרטיים ברחבי הארץ. מומחי החברה מגיעים לכל בית או עסק המבקש לקראת החורף ו"תופרים" עבורו סגירה ייחודית על פי צרכיו.

סגירת מרפסת לחורף כיצד זה עובד?

סגירת חורף בנויה מקונסטרוקציה פלדה, אלומיניום ו/או עץ בעובי ובגדלים שונים, על פי השטח והגודל המבוקש. פרופילי הפלדה מחוברים בריתוך וליטוש מקצועי ונצבעים בצבעי אל חלד איכותיים. הפתח בין פרופילי הפלדה מכוסים בשימשונית מרושתת ברשת פוליאסטר לחיזוק היריעה. בשימשונית עצמה ניתן לשלב פתחים (חלונות / דלתות) על פי צרכי ודרישת הלקוח.
סגירת חורף לבית קפה / מסעדה: סגירות החורף הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים בעיקר בבתי קפה, שכן הם נותנים את התחושה של לשבת בפנים כשלמעשה הלקוח יושב בחוץ. הסגירות הן הרמטיות והלקוח אינו מרגיש בקור בחוץ ונהנה מהבילוי כאילו ישב בתוך בית הקפה . סגירות אלו פופולאריות גם לבתי פרטיים, בהן נעשית לרוב סגירה לגינה (או לחלק ממנה). הסגירות מספקות הגנה מפני רוח וגשם והן עמידות גם בפני מזג אוויר הסוער. תחום סגירות חורף האו תחום יצירתי במיוחד וכל בקשה עומדת בפני עצמה כיוון שלכל אחד דרישה ייחודית משלו וסגירה בגודל המתאים רק לו. ייחודה של דקוליין, מעבר לניסיון רב השנים שלה בתחום הוא גם ב"תפירה" של פיתרון ייחודי לקוח ולקוח.
סגירת חורף לעסק: מתי להזמין? עוד יתרון של סגירות חורף בד הוא בעובדה כי מחירה אינה יקר וזאת, בניגוד לסגירות אחרות (סגירות אלומיניום למשל). במחיר שווה נפש ביכולתך לסגור את השטח הפתוח של המסעדה שלך ולהשאיר את מתח הרווחים גבוה כמו בקיץ. מכיוון שהביקוש גבוה, בעיקר בחודשים שלפני החורף, רצוי להזמין סגירת חורף מראש. כך תקטין את הסיכוי שהגשם יתפוס את לקוחותיך ותוכל להבטיח שהרווחים יישארו כפי שהיו בקיץ.
חדרי זכוכית ושמש לכל: חדר זכוכית של חברת דקו ליין הצללות המספקת ומתקינה מערכות בניה הכוללות פנלים מבודדים בחפוי אלומיניום ובניית חדרי זכוכית, בשילוב מסגרות אלומיניום וחלונות זכוכית במיגוון רחב של צבעים. מוצר זה מספק פתרון בנייה מהיר, איכותי, יעיל וחסכוני בעלויות ההקמה של חדרי זכוכית חדרי שמש או סגירות מרפסת.

לפני סגירת מרפסת

בכדי לסגור מרפסת יש צורך בקבלת היתר מהרשות המקומית. סגירת מרפסת יכולה להיחשב לתוספת בניה, ובסגירת מרפסת צריך להתחשב בנוף הכללי. סגירת מרפסת בבניין משותף יכולה להימנע בגלל הגשת התנגדות של השכנים בבנין. בניה ללא היתר כרוכה בקנסות ובצוים. לכן כדאי לפנות למחלקת ההנדסה של הרשות המקומית ולוודא כי אכן ניתן להתחיל בתהליך סגירת מרפסת,  להגיש בקשה, ורק לאחר קבלת ההיתר להתחיל בסגירת מרפסת באופן מעשי. מרפסות בנויות באופן שונה, לא תמיד ניתן לסגור מרפסת באופן הרצוי, וצריך להתפשר עם התנאים הקיימים. באופן כללי, מרפסות מחולקות למרספות מקורות –  מרפסות עם תקרה או גג, ומרפסות לא מקורות. מרפסת לא מקורה יכולה להיות מרפסת בולטת, ובמרפסות מהסוג הזה בדרך כלל לא ניתן לבצע סגירת מרפסת באמצעות מבנה בטון ובלוקים, מאחר ורצפת המרפסת לא תמיד עומדת בעומס. במקרים שבהם לא ניתן לבצע סגירת מרפסת באמצעות יציקת בטון משתמשים באלומיניום משולב בזכוכית, או בעץ, שיטות יקרות ולא תמיד נוחות. הפתרון נמצא לעתים בבניה הקלה, בשילוב של אלומיניום וציפוי חיצוני.

מדוע לסגור מרפסת

סגירת מרפסת בהיתר יכולה להחשב להוספת חדר, ולשמש חדר נוסף למגורים או לכל מטרה. סגירת מרפסת הנחשבת להוספת חדר מעלה את ערך הבית. סגירות מרפסת מגדילה את חלל הסלון ואת חלל הבית. סגירת מרפסת יכולה להגן מפני מזג אוויר, גם בחורף וגם בקיץ. סגירת מרפסת מהווה תוספת עיצוב לבית. בבתים פרטיים סגירת מרפסת מאפשרת שינוי מוחלט של עיצוב הבית. לעתים סגירה או קירוי של מרפסת נעשים מסיבות פרקטיות. נוצר צורך לסגור מרפסת בגלל מיקום המרפסת, בגלל חדירה של מי גשמים, או בגלל הצורך בהגנה מפני השמש. גם במקרים כאלה, סגירת מרפסת יכולה להוסיף לערך הבית.

סגירת מרפסת

הזמנת איש מקצוע לביצוע סגירת מרפסת יכולה לכלול אנשי מקצוע העוסקים בבניה באלומיניום, בבנית פרגולות ומבני עץ, קבלני בניה, וכדומה, בהתאם לסוג המרפסת המבוקש. קיימים סוגים שונים של מבני מרפסות, ולא תמיד אפשר לבחור בסגירה ובקירוי הרצויים. סגירת מרפסת באמצעות בניה בבטון לא אפשרית במקרים בהם הרצפה לא נושאת בעומס, קירוי באמצעות זכוכית או עץ לא תמיד עומד בתנאי מזג האוויר. פרגולה מהווה סגירה חלקית של מרפסת, ואפשר לסגור מרפסת עם פרגולה בשילוב אלומיניום. אפשר לסגור מרפסת באמצעות מבנה אלמיניום ולצפות בטיח או בקרמיקה, דבר המשתלב  בחזות החיצונית של הבנין ומאפשר הגנה מפני השמש. השימוש בחומרים לסגירת ועיצוב המרפסת צריך להילקח בחשבון גם מבחינת העלויות. סגירת מרפסת יכולה להיות עניין יקר, ושימוש בחומרי גלם כגון עץ וזכוכית יכול לייקר באופן משמעותי את העלות. סגירת מרפסת באופן פרקטי על ידי שימוש באלומיניום וציפוי חיצוני המעניק למרפסת הסגורה מראה של חדר, יכול להיות פתרון פשוט אבל פחות יקר.

רפורמה שבעסקה בסגירות מרפסות.

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות