יועץ בטיחות אש

הזמינו יועצי בטיחות אש מוסמכים

יועץ בטיחות אש – שלוש מילים שיכולות להציל חיים אם חלילה תתלקח שרפה בביתנו או במקום עבודתנו. לא פעם אנו שומעים לדאבוננו על אסונות אשר יכולים היו להימנע אם רק המבנה היה מתוכנן כראוי על ידי איש מקצוע בעל ידע, ניסיון ומקצועיות. ממש כמו בנגישות או אדריכלות אשר אין האחד דומה למשנהו, כך גם יועץ הבטיחות באש אשר מתאים את מערכות ההגנה לכל מבנה בצורה שונה תוך כדיי איתור נקודות הסיכון, בחירת המערכות הטובות ביותר להתראה וכיבוי שריפות, הזזת הסכנה ומתן ההמלצות הטובות ביותר אשר יצמצמו את הסיכוי לנזקים כבדים ברכוש ובנפשות חלילה.

ההסמכה של יועץ בטיחות אש

מהי ההסמכה של יועץ בטיחות אש?

יועץ בטיחות אש עובר הסמכה בקורס מורכב בו הוא רוכש הבנה בתגובות של חומרים שונים במגע עם אש, דרכי מניעה להתלקחות ומזעור נזקים בעזרת אמצעים שונים, הכרה עם מערכות אוורור ובטיחות לחסימת התפשטות הלהבות ושימוש וטכניקות לכיבוין. את הקורס עוברים לרוב נאמני וממוני בטיחות בעבודה, מנהלי תפעול ותחזקה במחסנים לוגיסטיים, צוותי כוננות וחירום ואף הנדסאים ומהנדסים.  כמו כן, בקורס לומדים המשתתפים על הסכנות בסביבה מעושנת וההשלכות של העשן על מערכת הנשימה, התנהלות ובידוד של חומרים מסוכנים וחילוץ וטיפול רפואי ראשוני בנפגעים. הלימודים כוללים הרבה סימולציות של מצבי אמת ותרגולי תגובה מהירה בעת התלקחות השריפה, שימוש בזרנוקים, מטפי קצף ואבקה ומזנקים, בניית מערכי בטיחות, תרגול פעולות חילוץ ועבודה עם אמצעים מתקדמים לכיבוי. בסיום הקורס המשתתפים בעבודה על פרויקט מעשי למניעת דליקות ובסופו עוברים בחינת הסמכה.

הזמינו יועצי בטיחות אש מוסמכים – לעולם אל תיקחו סיכון

אם כן, למדנו על ההסמכה המורכבת של יועץ בטיחות אש ויש סיבה לכך. לעתים, בגלל סיבות של פעולות יומיומיות כגון מטען שנשכח בחשמל או קומקום שהורתח ללא מים ושאר חומרי חשמל היכולים להצית שריפה קורים אסונות. בחברת 'וייצמן אדריכלות והנדסה' אנו מספקים שירותי ייעוץ בטיחות באש על ידי היועצים המובילים בתחום. עם ניסיון וידע רבים אנו דואגים לכך שהלקוחות שלנו ומשפחותיהם יוכלו לישון בראש שקט ולהיות בטוחים שהם מוגנים בצורה מקסימלית מפני וחלילה במן הסכנה של שריפה. פנו אלינו עוד היום והבטיחו את בטחון יקיריכם.

הזמינו יועצי בטיחות אש מוסמכים

למה צריך יועץ בטיחות אש למבנים?

יועץ בטיחות אש למבנים הינו מומחה שהוכשר לסייע לאנשים במקרים של אש ושריפות. למעשה, יועץ בטיחות האש יסייע וידריך את המנהלים ואת העובדים שלהם כיצד להתנהל כאשר האש מתלקחת ונוצר עשן. מעבר לכך, מומחים אלו יספקו אף בכל הנוגע לתכנון והדרכה – תוך התקנה של אמצעי מיגון במידת הצורך. מעוניינים גם אתם בשירותיו של יועץ בטיחות אש? בין אם עבור משרדים, בנייני מגורים, מבנים ציבוריים, מפעלים וכן הלאה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם וייצמן אדריכלות והנדסה. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום התכנון, הייעוץ והרישוי האדריכלי. כמו כן, וייצמן אדריכלות והנדסה מציעה צוות מקצועי ומרשים של יועצים ומתכננים: החל מיועצי נגישות ובטיחות אש, יועצי קונסטרקוציה, יועץ אינסטלציה וכן הלאה.

מה תפקידו של יועץ בטיחות אש מוסמך?

מיהו יועץ בטיחות אש מוסמך? מומחה אשר עבר הכשרה מקיפה הדרושה לביצוע העבודה. מומחה זה, המוכר גם בתור ממונה בטיחות אש בכיר, מלווה ומייעץ למגוון מוסדות ציבוריים, מפעלים תעשייתיים וכן הלאה. זאת, מתוך מטרה להכין ולהדריך אותם להתמגן מפני התלקחות אש ומצבי חירום הכוללים, למשל, שריפות.

באילו מקרים ניתן יהיה לפנות למומחה זה? למשל, בתהליך בניה – על שלביו השונים. בין אם מדובר במבנה מגורים או שמא מדובר במבנה לעסקים, מומחה זה יעניק את חוות דעתו בכל הקשור אל מיגון הנכס במקרים של שריפות. כמו כן, יועץ בטיחות אש יאתר ליקויים ומפגעים לאורך הבניה. בכך ניתן יהיה לחסוך כספים מיותרים וזמן חשוב.

בנוסף, ניתן לפנות אל מומחה זה גם בשלב סיום הבניה. כלומר, כדי לקבל טופס 4 ולהתחיל באכלוס המבנה, יש לוודא כי הנכס אכן ממוגן מפני אש – ובהתאם לתקנים המופיעים בחוק. בשלב מכריע זה, יועץ בטיחות אש יסייע בהכנה לקראת הביקורת הכללית – וקבלת האישור לאכלוס.

יועץ בטיחות אש מוסמך: שיתוף פעולה עם מומחה

לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות בכל הנוגע אל מיגון מול אש, לצד התמודדות ראויה עם דליקות ושריפות. לשם קבלת ייעוץ מקצועי והדרכה על הנהלים ודרכי ההתמודדות השונות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל וייצמן אדריכלות והנדסה. חברה זו מאגדת בתוכה את מכלול פתרונות התכנון והרישוי. כל זאת ועוד, בזכות השירות המקצועי של מגוון יועצים ומתכננים. חברה זו, אשר צברה ניסיון של למעלה מ-20 שנה ומוניטין גבוה, מסייעת למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים במקצועיות הדרושה.

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות