יועץ איטום מומחה | ויצמן אדריכלות והנדסה מומחים ומומלצים לאיטום

חושבים לוותר על שירותי יועץ איטום? המומחים שלמסבירים למה כדאי שתחשבו שוב

מתי כדאי ורצוי להיעזר בשירותיו של יועץ איטום? מה תפקידו ואיך תבחרו יועץ איטום מומלץ לביצוע עבודת האיטום אצלכם בבית. על מנת לענות על שאלות אלה ועוד, גייסנו את טובי המומחים בחברת ויצמן אדריכלות והנדסה שישיבו על השאלות הללו מניסיונם העשיר והידע המקצועי המקיף שלהם בענף הבניה בכלל ובשירותי יעוץ בתחום האיטום בפרט.

הצוות המקצועי והמיומן של חברת ויצמן אדריכלות והנדסה מתמחה בפתרונות תכנון, בשירותי יעוץ וברישוי מוניציפאלי וסטטוטורי. החברה מספקת מעטפת שירותים מלאה ומלווה את לקוחותיה עד לקו הגמר וסיום פרויקט הבניה עם החתימה על טופס 4 והאישור לאכלס את המבנה.

יועץ איטום

באילו מקרים חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ איטום?

"בראש ובראשונה, אנו נזקקים לשירותי מהנדס יועץ איטום כחלק מהקשת הרחבה של אנשי מקצוע המועסקים במסגרת פרויקט בניית בית, בניין או כל מבנה אחר". מסביר אביתר ויצמן, מנכ"ל ובעלים של חברת ויצמן אדריכלות והנדסה. "מומלץ להתייעץ עם יועץ איטום מנוסה בכל שלב של פרויקט הבניה, הוא איש המקצוע שמחזיק בידע, הניסיון והמכשור המאפשרים לו לאתר מקורות של נזילה ו/או מקומות בהם האיטום לא התבצע כהלכה". מוסיף ויצמן.

יועץ איטום מומלץ מי הוא?

כשמחפשים יועץ איטום מחיר הוא אחד מהשיקולים בבחירת איש המקצוע לביצוע העבודה, אבל הוא בהחלט לא היחיד. לעבודה טובה או גרועה של יועץ איטום השפעה מכרעת על איכות החיים שלכם – לא פחות ולא יותר. עבודת איטום טובה של יועץ איטום מוסמך תחסוך לכם הרבה כאב ראש בגלל רטיבות, עובש בקירות, נזילות וכיו"ב.

ההמלצה היא לשכור את שירותיו של יועץ איטום בכל פעם שיש צורך בעבודות איטום כלשהן בנכס שלכם. יועץ איטום מוסמך יספק את המענה המקצועי ביותר לבעיות הרטיבות שלכם, לנזילה וכיו"ב. חשוב לזכור, כי ישנם סוגים שונים של עבודות איטום והבחירה בסוג עבודת איטום אחת על פני אחרת נגזרת מהמיקום בו נדרשת העבודה – גג, מרתף, חדר אמבטיה, מטבח וכו'.

"הטיפ הכי חשוב שאני נותן לכל הלקוחות שלי ואני רוצה לתת גם לכם, הוא שתמיד כדאי לזכור שיש עבודות שבהן חיסכון קטן עכשיו יוביל להוצאות גדולות יותר בעתיד ולכן אני לא ממליץ לוותר על השירותים של יועץ איטום מנוסה." אומר אביתר ויצמן, ויצמן אדריכלות והנדסה.

יועץ איטום מומלץ

מה סוגי טכניקות האיטום הקיימות, עליהן יועץ איטום מוסמך להמליץ?

יועצי איטום פועלים בישובים ברחבי הארץ – גם בערים הגדולות כמו תל אביב או ירושלים וגם ביישובי הפריפריה – צפון, דרום או מרכז. וחשוב לזכור שעבודת איטום היא לא פעולה חד פעמית – יש לחזור עליה במידת הצורך בכל תקופה בהתאם לצורך גם בתוך המבנה וגם מחוצה לו.

זכרו! נזקי מים עלולים לגרור בעיות קשות הרבה יותר מהפגיעה הויזואלית, העובש והרטיבות. איטום חלקי עלול לגרום גם לתקלות וקצרים בחשמל. אבל אל דאגה, היום יש מגוון רחב של פתרונות איטום:

  • איטום גגות – הפעולה המושלמת בשביל הגג, באופן המקצועי ביותר ובטכנולוגיה חדשנית, כולל אחריות. עבודה מקצועית בכל מקום בארץ ובמיוחד באזור ירושלים והסביבה.
  • זיפות גג רעפים –  זהו פתרון איטום המתאים בעיקר לבתים פרטיים בהם יש גגות רעפים וגגות משולשים. לסוגי בתים אלה זהו הפתרון המושלם.

  • יריעות ביטומניות – טכניקה חדשה שנולדה הודות להתקדמות הטכנולוגית. מדובר בפתרון מעולה – חדיש וקל לשימוש. היתרון הגדול של היריעה הביטומנית הוא שהיא נאטמת הרמטית ומעניקה לכם כיסוי מלא ויבש.
  • שיפוץ מבנים – עבודות איטום כחלק מפעולת שיפוץ חיצוני מקיף ומתיחת פנים כוללת למבנה.
  • שיקום בניינים –  בבניינים ישנים עבודות האיטום מצריכות יצירתיות רבה יותר ומקיפה יותר, לכן חשוב להיעזר ביועץ איטום בעל הניסיון המתאים.

יועץ איטום מומלץ מזמינים רק עם ויצמן אדריכלות והנדסה

אם יש לכם בעיה רפואית כלשהי, ההמלצה תמיד היא לגשת לרופא המשפחה שימליץ על הגורם הרפואי המתאים לטיפול בה – רופא עיניים, אורטופד או רופא עור. אם יש לכם בעיה הקשורה במבנה, ההמלצה היא לגשת לאדריכל המומחה בכל הגורמים הקשורים בענף הבניה והנדל"ן ומכיר את כל אנשי המקצוע המומלצים.

חברת ויצמן אדריכלות והנדסה מציעה מעטפת שירותים מקיפה לכל צרכי הבנייה שלכם – משלב התכנון, דרך מציאת הגורמים המקצועיים המומלצים לביצוע כל עבודות הבניה, הוצאת היתרים וכיו"ב.  מתעניינים בעבודות איטום? התקשרו עוד היום לחברת ויצמן אדריכלות והנדסה ואנשי המקצוע המומחים שלנו ישמחו לסייע.

 תל אביב או ירושלים ובין אם באחת מהערים בשאר חלקי הארץ: צפון, דרום או מרכז

כל השאלות שחשוב שתשאלו יועץ איטום – המומחים של ויצמן אדריכלות ממליצים

מה תפקידיו של יועץ איטום? מה תחומי האחריות שלו? איך תבחרו יועץ איטום מומלץ? כמה כדאי להשקיע בהזמנת יועץ איטום? על השאלות האלה ועוד המומחים מחברת ויצמן אדריכלות והנדסה יענו במדריך הקצר שהכנו עבור קהל לקוחותינו ואנחנו שמחים להנגיש לציבור הרחב. חברת ויצמן אדריכלות והנדסה מתמחה בפתרונות תכנון ומספק שירותי יעוץ וליווי בתהליכי הוצאת ההיתרים המוניציפאליים והסטטוטוריים ההכרחיים לבניה של מבנים פרטיים ומבני ציבור כאחד. מעטפת השירותים שאנו מציעים מקיפה את כלל המשימות הכרוכות בהוצאת פרויקט הבניה או השיפוץ אל הפועל וליווי עד החתימה על טופס 4 והאישור לאכלוס הבית. בכלל זה גם היתרי בניה, פיצול נחלות, שינוי תב"ע, רישוי עסקים ועוד. כל זאת תוך הקפדה על עבודה יעילה ומקצועית לצד זמינות גבוהה ללקוחותינו.

כל תהליך בניית בית או שיפוץ מערב אינספור אנשי מקצוע וחשוב שתכירו את התפקידים של כולם. אמנם את הפרויקט בכללו ינהל עבורכם מנהל הפרויקט אבל אנו מאמינים שידע הוא לא רק כוח, ידע הוא גם שקט נפשי. זה נכון בעיקר לפרויקטים מורכבים וגדולים כמו בניה, המערבים תחומים שאין לרוב האנשים נגיעה בהם ביום- יום. ולכן הכנו עבורכם מדריך קצר על עבודתו של אחד מבעלי התפקידים בבניה. הוא אמנם לא הכי זוהר ואת העבודה שלו פחות רואים, אבל יש לה השפעה גדולה על איכות החיים שלכם. עם יועץ איטום מוסמך תוכלו לישון בשקט, בלי דאגה לרטיבות, עובש או נזילות.

יועץ איטום מוסמך

מה תפקידיו של יועץ איטום ?

מהנדס יועץ איטום הוא אחד מבעלי המקצוע המשפיעים ביותר על איכות חייכם והשלווה שלכם בביתכם. הוא איש המקצוע המחזיק בידע ובכלים לבדוק את השטח ולהגדיר במבנה חדש איך מומלץ לבצע את עבודת האיטום, באיזו טכניקה להשתמש ובנכסים קיימים יוכל לאתר בדיוק ובמקצועיות את מוקד הנזילה. לדברי אביתר ויצמן, מנכ"ל ובעלים חברת ויצמן אדריכלות והנדסה: "כאמור, יועץ איטום הוא איש מקצוע שחשוב להשתמש בשירותיו בכל פרויקט בניה או שיפוץ של הבית, אולם ישנם מקרים שבהם מעורבתו היא לא פחות מהכרחית. בתים עם גג משופע, בתים עם קומת מרתף, גג שיש עליו מתקנים שונים ( כמו דוד שמש למשל).  יועץ איטום מומלץ ידע לתת את חוות הדעת המקצועית ביותר על סמך הידע והניסיון שצבר שכולל היכרות מעמיקה עם מערכות האיטום השונות אותן יציע ללקוחותיו."

בנוסף, יועץ איטום מוסמך בעל יכולת פתרון בעיות שאינן קשורות רק ברשימה של טכניקות עבודה וסוגי חומרים הקיימים בשוק. עליו לחשוב באופן יצירתי ו"להמציא" פתרון איטום לכל בית באופן פרטני ובהתאם לתנאים הספציפיים השוררים בו.

מה תחומי האחריות שלו בפרויקט בניה או שיפוץ?

"לקוחות לא מעטים חושבים בתחילה כי בבחירת יועץ איטום מחיר הוא השיקול המרכזי. אך לא כך הדבר." מסביר אביתר ויצמן, מנכ"ל ובעלים ויצמן אדריכלות והנדסה, ועוד הוא מוסיף: "אני מקפיד להדגיש ללקוחותינו וגם כאן, כי חיסכון קטן עכשיו עלול לעלות בהוצאות גדולות בעתיד. יועץ איטום יהיה גם איש המקצוע המתאים ביותר לפקח ולבצע בקרה על עבודת האיטום בשטח והוא זה שיוכל לוודא שהעבודה התבצעה בהתאם להנחיותיו ולתכנון שבנה עבור הלקוח."  בין אם אתם גרים בערים הגדולות תל אביב או ירושלים ובין אם באחת מהערים בשאר חלקי הארץ: צפון, דרום או מרכז,

חשוב שתדעו:  בכל הנוגע לעבודות איטום צריך לקבל החלטות שקולות ולא מתוך פזיזות. המשמעות של איטום לקוי לא נגמרת בפגיעה בכיס אלא משפיעה גם על איכות החיים של דיירי הבית ועם בריאותם. איטום לקוי עלול לגרום לזיהומים בריאותיים כמו למשל באיטום מאגרי מים. לרוב פתרון של בעיות מסוג זה יצריך לא רק איטום מחודש אלא ייבוש השטחים הנגועים, הוצאת האיטום הישן ואיטום מחודש, עבודה שעלולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. יועץ איטום מומלץ יכול למנוע את כל הנזקים הללו

מהנדס יועץ איטום

יועץ איטום מומלץ מזמינים עם חברת ויצמן אדריכלות והנדסה

אנחנו בחברת ויצמן אדריכלות והנדסה מקפידים לעבוד עם טובי המומחים ואנשי המקצוע המובילים בענף הבניה. מבחינתנו עבודה יסודית ומקצועית של כלל השותפים בפרויקט הבניה משמעה עבודה מהירה, יעילה ומקצועית ושביעות רצון של לקוחותינו – שזו השאיפה הגדולה ביותר שלנו. אנחנו מתחייבים למקצוענות, לניסיון, לאמינות ולזמינות גבוהה. מחפשים שירותים של יועץ איטום או עומדים בפני פרויקט בניה או שיפוץ? התקשרו עכשיו והצוות המקצועי של ויצמן אדריכלות והנדסה ישמח לתת מענה מקיף ויסודי.

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות