עיצוב משרדים

המשרד לא נראה טוב? שפר זאת בעזרת עיצוב משרדים

המשרד הוא החזית המייצגת של כל עסק. לא פעם דעתו של לקוח פוטנציאלי על חברה מסויימת תגובש כבר במהלך השניות הראשונות של כניסתו אל המשרד, וכל בעל עסק מבין עד כמה חשוב הוא הרושם הראשוני. העובדים לא באים בכיף לעבודה? לקוחות מעיפים מבט על המשרד ופונים אחורה? בואו לגלות עוד על עיצוב פנים משרדים ומצאו לכם אדריכל כבר היום!

עיצוב משרד הוא משהו מיוחד

עיצוב משרד לא זהה לעיצוב של חלל אחר כגון בית פרטי למשל, שכן מעבר ליופי ולנוחות הוא משרת גם מטרה מסוימת; להזרים כמה שיותר תנועה של לקוחות אל המשרד ולהשאירם שם, להגביר את יעילותם של העובדים במשרד וכו', כאשר את כל זאת יש להשיג גם מבלי לשכוח את היופי והמראה הייחודי של המקום.

מה חשוב לדעת לגבי עיצוב פנים משרדים?

עיצוב פנים משרדים שם במרכזו קודם כל את הנוחות והפונקציונליות בעבור העובדים והמנהלים, תוך התחשבות בכלים והאמצעים הדרושים להם לעבודה וההתנהלות הכללית במשרד, אך כמובן שזהו איננו הגורם היחיד. בנוסף לכך, על המשרד להיות ייצוגי, להעביר את המסר שמדובר בחברה רצינית ומבוססת, שיש ללקוח על מי לסמוך ולתת לו את ההרגשה שהוא בידיים טובות.

עיצוב משרד חייב לקחת בחשבון גם את התחום הספיציפי סביבו העסק נבנה. אם יהיה מדובר לדוגמא בחברת הייטק, קרוב לוודאי שהאדריכל ישווה למבנה מראה חדשני עם קווים חדים ונקיים. מה שיבלוט במשרדים שכאלו הם קרוב לוודאי חומרים כמו זכוכית ומתכת, והצבעים שישלטו בו יהיו יותר שחור ולבן.

לעומת זאת, עיצוב משרדים של עסקים רוחניים יותר שיש בהם צורך לפתיחות ריגשית או גופנית מצד הלקוח, ירצה ליצור אווירה חמה יותר ופתוחה, כדי שהלקוח ירגיש בנוח, ממש כמו בביתו שלו.

עיצוב משרדים מתמקד הן בפרטים הקטנים ביותר של החלל והן בראייה הכללית של המקום והתמונה הרחבה יותר. על כן שלב התכנון הוא שלב מדוקדק ומוקפד ביותר ואף אדריכל או מעצב לא יתחיל בעבודה בטרם נפלה החלטה מגובשת לגבי אופי המשרד ומה שבעלי העסק שואפים להעביר דרכו.

בכל משרד ישנם גם כמה וכמה איזורים שבלעדיהם יהיה קשה לנהל עבודה סדירה ושוטפת; מטבח קטן עם עמדת קפה ושולחן אוכל, איזור קבלה והמתנה של הלקוחות הנכנסים אל המשרד אותו תאייש המזכירה, חדר ישיבות ייצוגי שיוצב במרכזו שולחן ענק לכל המשתתפים, פינת עישון ועוד ועוד.

עיצוב משרדים- לא רק לעשירים!

חולמים על משרד מרשים ונעים אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? דרך פורטל אדריכלים בקליק תוכלו למצוא את האדריכל שיקח אתכם ידי ביד אל עבר המטרות הגדולות ביותר שלכם. יחד תבנו את התשתית ותעצבו לכם משרד נהדר. רוצים להשוות מחירים כבר בדקות הקרובות? מלאו את הטופס כאן באתר וקבלו יעוץ והצעות מחיר בחינם לחלוטין!