עיצוב מטבח

ואיזה עיצוב מטבח תעדיפו אתם? בואו לדעת הכול על הנושא!

איזה סגנון של מטבח הוא הפונקציונלי ביותר? ואיפה בכלל כדאי למקם את הכיור, הכיריים המובנות והחלונות בחלל הזה? כל השאלות הללו ועוד הרבה אחרות נשאלות מדי יום על ידי אנשים שעומלים על בנייה ותכנון של בית או עיצוב מחודש של דירה קיימת. עיצוב פנים מטבחים הוא משהו שאינכם מבינים בו דבר? מחפשים עיצוב מטבחים תמונות ומידע? מיצאו הכול כאן בפורטל אדריכלים בקליק!

סוגים נפוצים של עיצוב פנים מטבחים

עוד בטרם ניגשים לעניין עיצוב פנים מטבחים צריך לבחור את הסגנון המועדף של המטבח, באופן כזה שיתאים לעיצוב הבית באופן כללי ולרצונות של הדיירים בו.

לאנשים שונים טעם אישי שונה ונבדל לחלוטין, ולמעשה עומדות לרשותינו אפשרויות לא מעטות בכל הקשור לעניין עיצוב מטבח:

  • עיצוב פנים מטבח מודרני- התכונות המזוהות עם סגנון המטבח המודרני הן קווים נקיים וחלקים, פינות חדות, מאגר מצומצם של גווני צבע המתמקד בעיקר בשחור, לבן ואפור, החומרים השולטים בו לרוב הם זכוכית, נירוסטה והרבה פחות עץ מאשר במטבחים הקלאסיים.

במטבחים חדשניים, כלי המטבח בדרך כלל אינם נראים תלויים ואינם מוצגים לראווה ופתרונות האחסון בו הם מהמתקדמים ביותר שיש. המטבח המודרני מאופיין במינימליזם מבחינה עיצובית וביוקרתיות.

  • עיצוב פנים מטבח עתיק- מזכיר את מטבחי הפרובאנס שהיו נהוגים לפני שנים רבות באנגליה, צרפת ומדינות אירופאיות נוספות. הפינות אינן חדות כמו במטבח ההייטקיסטי אלא מעוגלות, אך למרות זאת הוא מצליח לשדר אצילות מסויימת.
  • מטבח כפרי- המטבח הכפרי הוא עד היום בחירה שכיחה מאוד בקרב אדריכלים ומעצבי בתים, על אף המודרניזציה שנראה כי השתלטה על עולם העיצוב. הוא עשוי רובו מעץ על כל גווניו, סירים משתלשלים מווים תלויים והוא מעביר מסר חם ומלבב.

עיצוב פנים מטבח נעשה כך

לאחר שישבתם יחד עם המעצב או האדריכל והחלטתם על סגנון רצוי של עיצוב, כעת הגיע הזמן לגשת לתכנון עצמו של המטבח. בנייה ועיצוב המטבח יקחו בחשבון בין היתר את נקודות החשמל וחיבורי המים, את הצבעים, בחירת החומרים, הרגלי השימוש של הדיירים בבית ועוד ועוד.

איך למצוא עיצוב מטבחים תמונות

כבר כשמזכירים את הביטוי עיצוב מטבחים תמונות הן מהדברים הנפוצים שרבים מחפשים אחריהם. מהתמונות קל לקבל השראה, להגדיר יותר בקלות את מראה המטבח אליו אנחנו שואפים ולכן מומלץ למצוא תמונות וגם להתיעץ עם האדריכל לגביהן.

עיצוב מטבח הוא לא עניין של מה בכך

ובדיוק בשל כך לא מעצבים את המטבח לבד ופונים לקבלת הצעות מחיר מאדריכלים מובילים! רוצים להקל על עצמכם בפרוייקט עיצוב המטבח? השאירו איתנו מספר פרטים ונפנה אליכם את היעוץ ובעיקר את המחירים הטובים ביותר מאדריכלים מנוסים ומקצועיים בחינם לגמרי, בהקדם האפשרי וללא שום התחייבות מבחינתכם.

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות