עיצוב בתים

עיצוב בתים פרטיים- איך אתם אוהבים את זה?

עיצוב בית פרטי איננו זהה לעיצוב של דירה בבניין מגורים או לעיצוב משרד. עבור כל סוג של מבנה ישנם שיקולים מנחים אחרים ולכן עבודות העיצוב חייבות להתבצע בניצוחה של יד מקצועית ומנוסה. חולמים על הבתים שאתם רואים במגזינים? יש לכם טעם יקר אבל חשבון הבנק לא תומך בו? מיצאו כבר היום את המעצב האולטימטיבי עבורכם!

עיצוב פנים בתים פרטיים מול דירות

בתי קרקע הם שונים במהות מדירות בבנייני מגורים ועיצוב נכון איננו יכול להתעלם מכך. מעבר לעובדה שבתים פרטיים צמודי קרקע העומדים בפני עצמם אינם מחוברים בקירות משותפים או הקרקע לדירות אחרות (מה שלא מתאפשר בבנייני מגורים), יש להתחשב גם במיקום הבית; האם הוא נמצא בתוך העיר למשל או במושב?

עיצוב פנים בתים פרטיים בישובים קהילתיים, מושבים וקיבוצים נבדל מאוד מכל עיצוב בית עירוני. בתים במושבים מוקפים הרבה פעמים בצמחייה מרובה ובעצים, בניגוד לבתים עירוניים שהמדרכות והכבישים סובבים אותם. בנוסף, כשמעצבים בתים עירוניים אין לשכוח שהם חשופים לרעש והמולה מן הרחוב, שרמתם גבוהה בהרבה מבתים במושבים השקטים.

מה זה בעצם אומר עיצוב בית?

כל עיצוב או תכנון מבנה מוצלח חייב לכלול בראש ובראשונה עבודת צוות בין אדריכל למעצב פנים, אך אלו לא הנפשות היחידות הפועלות בסיפור. עיצוב מבנה נעשה בתיאום אישי עם הלקוח או בעל הבית, ובשום מקרה לא יהיה בלתי תלוי בשאיפות והמטרות שלו, בחזון שלו לגבי הבית, בטעמו האישי וכדומה.

עיצוב בתים פרטיים או דירות מתחיל בדרך כלל מהתקציב. לפי היכולת הכלכלית של הלקוח יוכל המעצב לגבש תכנית עבודה ולפנות לבעלי המקצוע הרלוונטיים לקבלת הצעות מחיר וקביעת מועד תחילת העבודה.

לאחר תכנון התקציב יגיע הרגע של הגדרת המושג הכללי שיוביל את העיצוב, כזה שיענה על כל הדרישות והצרכים של הלקוח. לאחר מכן יתחילו אנשי המקצוע להכנס לעובי הקורה ולהתחיל בעבודה עצמה.

אז מה נכלל בתוך עיצוב פנים בתים פרטיים? תכנית העיצוב השלמה תכלול תכניות נפרדות לכל איש מקצוע שהוא שותף בעיצוב הבית או המשרד; החל מהחשמלאי, דרך השיפוצניק ועד לנגר ועוד. כל אחד צריך לדעת את תפקידו ואת הצורה בה הוא משתלב עם היתר ועובד איתם בשיתוף פעולה על מנת ליצור את התוצאה המושלמת.

חשוב מאוד להגדיר לוחות זמנים ולתחום כל פעולה בזמן מוגבל. אם בעל מקצוע מסויים ידע שעיכוב בעבודה שלו משפיע במידה קריטית על בעלי המקצוע האחרים, תחושת האחריות האישית שלו תגדל וכולם יעבדו במרץ על מנת להשלים את המלאכה.

בעיצוב בתים שוקדים בשלבים הראשונים על חלוקה נכונה של החללים תוך חשיבה גם על כווני האוויר והחלונות, תכנונים של מערכת החשמל והמים בבית, בניית קירות או מחיצות גבס וכדומה. בשלבים המאוחרים יותר יגיע גם זמנם של הרהיטים המיוחדים, בחירת סגנון המטבח והמרצפות בבית ובחדר האמבטיה, צביעת הקירות ועוד.

עיצוב בתים פרטיים במחירים מעולים!

לא מאמינים שתוכלו למצוא מעצב במחיר מיוחד? בואו ותראו כמה זה קל! השאירו איתנו כמה פרטים ליצירת קשר ונחזור אליכם מיידית ובחינם לחלוטין עם הצעת מחיר המשתלמת ביותר בשוק המעצבים והאדריכלים!

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות