עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדר אמבטיה- כל השיקולים והדרכים

מדוע כשמדברים על חדרי אמבטיה עיצוב הוא כה מהותי? כנראה משום שאלו החדרים המשומשים ביותר בבית, אליהם גם לא תוכלו למנוע כניסה של אורחים. חשוב לכם לעשות רושם אסתטי ומטופח על החברים המבקרים אתכם? חולמים להתקלח בכיף ובתחושה נעימה? עיצוב אמבטיות הוא חלק בלתי נפרד מעניין. עם פורטל אדריכלים בקליק תוכלו לעשות עיצוב אמבטיה בקלי קלות!

איך נעשה עיצוב חדרי אמבטיה?

לכל בעל בית זכות הבחירה האם לבצע עיצוב חדר אמבטיה לבד או להעזר באיש מקצוע כמו מעצב או אדריכל. משום ששאלות רבות כרוכות בעיצוב החדר המאוד שמיש הזה, לא כל חובבן יוכל לעשות עבודה מושלמת שלא תעלה לו ביוקר בכמה שנים הבאות.

אם תרצו לחסוך כמה שקלים ולעצב לבד, קחו בחשבון שאתם מסתכנים בחוסר התאמה בין סוג המרצפות לקרמיקה המודבקת על הקיר, למיקום לא נכון של החלון בחדר או לחוסר אוורור מספק, לדלתות המקלחון שלא יצליחו להפתח עד הסוף מפאת צפיפות או הצבה שגויה, ועוד ועוד.

השיקולים החיוניים במסגרת עיצוב אמבטיות

עיצוב חדר אמבטיה נשמע לכם פשוט? בואו לגלות את כל השיקולים שאולי טרם חשבתם עליהם:

  • חומרים- עיצוב אמבטיה מכיל בתוכו בחירות רבות ובין היתר גם של סוג החומרים; מרצפות שיש, קרמיקה וכו' לאמבטיה כדאי לבחור בקפידה ובכאלה שיכולת ספיגת המים שלהם תהיה מזערית, ואיכות הכלים הסינטריים בחדר גם היא קריטית מאחר ועליהם להיות עמידית וחזקים.
  • מקלחון או אמבטיה? נראה כי לגבי חדרי אמבטיה עיצוב נקבע בראש ובראשונה לפי הבחירה בין אמבטיה למקלחון. זה אולי יפתיע רבים מכם, אך השיקול הוא לא רק האם יש מספיק מקום בחדר לאמבטיה או לא. רבים מהאנשים עדיין יבחרו במקלחון מרווח על פני אמבטיה גדולה ומשתלטת שיש לצחצח ולהבריק כל כמה זמן, גם אם יהיה להם חלל גדול מאוד.

עיצוב אמבטיות הוא גם הרבה פעמים יקר יותר ממקלחונים, אך לא תמיד. המקלחונים של היום הם מהמשוכללים ביותר וניתן אפילו להתקלח בהם בישיבה, לשוחח בטלפון ולהאזין למוסיקה!

כמה עולה עיצוב אמבטיה?

בעקבות הגורמים שמנינו לעיל ועוד רבים אחרים, יהיה קשה לקבוע עלות מוערכת או חד משמעית של עיצוב חדרי אמבטיה. בנוסף לשיקולי אמבטיה מול מקלחון, סוג הכיור, הקרמיקה וכדומה, יש לקחת בחשבון גם את השאלה האם יש צורך לשלב בין שירותים לאמבטיה באותו החדר או להפריד ביניהם? והאם חדר אמבטיה אחד בבית יספיק או אולי יש צורך בשניים?

בבתים גדולים שמתגוררים בהם בני משפחה רבים או שהאירוח בהם תדיר, יש צורך פעמים רבות בשני חדרי אמבטיה ולכן, בהם עיצוב חדרי אמבטיה יהיה כפול. דמיינו לעצמכם שהילדים הקטנים שלכם גדלים קצת ופתאום מבלים שעות מול המראה בחדר האמבטיה. מה תעשו אז? כנראה שלא תהיה לכם ברירה אלא להוסיף חדר לטובת העניין…

חדרי אמבטיה עיצוב זה הכי חשוב!

למה שלא תשאירו את עבודות העיצוב והבנייה למומחים? לא מכירים אנשי מקצוע, מעצבים ואדריכלים? בדיוק לשם כך אנחנו פה! מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם ובחינם לחלוטין עם הצעות המחיר הכי טובות לעיצוב ותכנון של בתים, משרדים ועוד.

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות