אדריכל בתים פרטיים

מחפש אדריכל בתים פרטיים?

כולנו רוצים את הטוב ביותר כאשר זה מגיע לילדינו, למשפחתנו ולביתנו, איננו מוכנים להתפשר, איננו חפצים לוותר וגם אין כל סיבה שנאלץ לעשות זאת כאשר בכל תחום ותחום מוצעות לנו מגוון אפשרויות ואנו יכולים לבחור ולקבל את השירות בו אנו מעוניינים מאנשי המקצוע המוסמכים, המנוסים והמובילים. כך גם בתחום אדריכלות בתים, אם אתם רודפי שלמות ואיכות, אם חשוב לכם שביתכם יתוכנן, יבנה ויעוצב ללא דופי, שכל פינה ופרט יהיו מוקפדים, שהפרקטיות תחבור לאסתטיקה, שהאלגנטיות תצעד יד ביד עם הפונקציונאליות, פה תוכלו לקבל את מבוקשכם, אדריכלות בתים – מיטב הארכיטקטים נמצאים באתר לשירותכם.

יתרונות בבחירת אדריכל בית פרטי

מי מאיתנו אינו חושק בבית שהוא התגשמות החלום והחזון האישי שלנו, מי מאיתנו לא ביקר בבית, מבנה או חלל שעוצב ותוכנן כראוי ואמר לעצמו – זה מה שהייתי רוצה לעצמי, בביתי ולמשפחתי, ובכן אם בעבר לא היה נהוג לשכור את שרותיו של אדריכל בתים פרטיים או כל ארכיטקט ואדריכל אחר אלא לתכנון ובנייה של מבנים ציבוריים או עסקיים הרי שכיום המצב שונה.

יותר ויותר לקוחות פרטיים שוכרים את שירותיו של אדריכל בית פרטי וזאת בזכות התמחותו בסוג בנייה זה, אם בשלבים המוקדמים של התכנון, אם בשלב מאוחר יותר בעיצוב הפנים של הבית ואם לגינתם (אדריכלות נוף) ומבטיחים לעצמם איכות, טיב ורמה, מצוינות ושלמות.

אדריכל בתים פרטיים מתמחה בתכנון בתים פונקציונאליים המותאמים לדרישות של כל משפחה באשר היא. אך חשוב לזכור שלכל אדם יש נקודות אחרות שחשובות לו ולכן אם כבר החלטתם לשכור את שרותיו של אדריכל בית פרטי אז מומלץ לעושת עימו תיאום ציפיות ולהסביר לו בדיוק מה חשוב לכם בתכנון ובעיצוב הבית שלכם.

אדריכלות בתים

בבואכם לבחור אדריכל חשוב שתוודאו את ניסיונו – אל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות, לראות קטלוגי עיצובים וכמובן גם לראות פרויקטים דומים לשלכם בעין במידית האפשר.

אז אם גם אתם מעוניינים למצוא אדריכל מומחה, פנו אלינו, הירשמו ודאגו לתת לביתכם ולעצמכם את המקסימום!

 

מכיוון שהיום עלויות רכישת דירה הן אסטרונומיות עד בלתי אפשרויות עבור זוגות רבים בארצנו, אנשים רבים שכבר רכשו בית, מתלבטים ומתחבטים איך לקצץ בעלויות. בוודאי גם אתם תוהים, כמה יעלה לבנות את הפרויקט שלכם?במאמר זה נחלוק עימכם מספר טיפים של אדריכל – כיצד תוכלו לקצץ בהוצאות מבלי להתפשר על יופי ועל נוחות?

 

אספו הערכות מוקדמות: לפני שאתם נסחפים בתהליך תכנון הבית, התחילו לאסוף הערכות מחיר. הערכות אלו יהיה אמנם משוערות, אבל הן יסייעו לכם להחליט מספר החלטות חשובות אודות עיצוב ביתכם. ברגע שכבר תדעו את ההוצאות, תוכלו לקשר בין תוכניותיכם לתקציב.

היו ממוקדים: חשוב להיות ממוקדים ועקביים, במיוחד כאשר מדובר בנושא שכל כך קל להתפזר בו לאלפי כיוונים. כמובן, במידה ואתם מצוידים בשירות של אדריכל צמוד – הדרך תהיה קלה יותר, וכאבי הראש יפחתו באופן משמעותי. זכרו שרכישת בית ובנייה כרוכה בהרבה ריצות ומשימות. מדוע שאיזה ארכיטקט לא יעשה את העבודה עבורכם?

אם תחסכו עכשיו על בנייה תשלמו ביוקר בעתיד: הבנייה הזולה ביותר עשויה להתברר בסופו של דבר כממש לא זולה. ההוצאות שלכם ירקיעו שחקים במידה והבנייה לא תעמוד בסטנדרטים, למשל תהיה נזילה עצומה אל תוך הבית. תמצאו את עצמכם צפים לא רק במי גשמים אלא גם בים של הוצאות. חשבו על העתיד ולא רק על ההווה.

חשוב פשוט – בחרו בצורות פשוטות: משולשים, טרפזים ועוד צורות מתוחכמות הן קשות ומורכבות לבנייה – שלא לדבר על יקרות. כדי לחסוך בעלויות, בחרו בתוכניות רצפה מרובעות או מלבניות. הימנעו מתקרות עגולות וגבוהות, מסובכות.

חשבו בקטן: כשאתם משווים עלויות למ"ר, בית גדול נראה כמו מציאה. אחרי הכל, גם הבית הקטן ביותר זקוק לחימום או לקירור. אבל אדריכלים ממליצים לכם לחשוב על השורה התחתונה – ברוב המקרים בתים שהם קטנים יותר מצריכים פחות עלויות בנייה והם קלים יותר לתפעול. מצד שני, אתם בהחלט יכולים לחשוב לגובה – במקום לבנות בית בודד, מומלץ לבנות בית עם שתיים או שלושה קומות. בנוסף, בית גבוה יותר יצריך אינסטלציה פחות יקרה. קחו בחשבון שבית שהוא עמוק מידי באדמה מייקר את העלויות.

בדקו היטב כמה שטח בלתי מנוצל יש: לפני שאתם בוחרים תוכנית עבור ביתכם החדש, כדאי שתדעו עבור כמה שטח אתם משלמים בפועל. כמה מהשטח באמת מיועד למגורים, וכמה מייצג מרווח מחייה ריק ובלתי מנוצל.

בחרו בחכמה את הרהיטים שלכם: ארונות מעץ הם יפים ואלגנטיים, אך יש דרכים הרבה פחות יקרות להעניק למטבחים, חדרי אמבטיה ומשרדים ביתיים מראה מעוצב. פלדת אל חלד, למשל, היא אופציה פרקטית של אדריכלים.

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס הפנייה המצורף בתחתית העמוד ותוך זמן קצר יחזרו אליכם נציגים.

2658 מצבעים
אדריכלות ויועצים
51star1star1star1star1star