עיצוב סלון

מי עוד זקוק לשירותי עיצוב פנים סלונים?

הסלון הוא בדרך כלל החלל הגדול ביותר בבית ולכן הוא גם מקבל את מירב ההתייחסות העיצובית בהשוואה ליתר החדרים. סלון הוא חדר אירוח ציבורי ולכן יש לעצב אותו בצורה מזמינה, נוחה אך גם מעניינת. אם אתם לא מוותרים על עיצוב סלונים מרשים, כדאי שתמצאו בהקדם מעצב או אדריכל בעל ניסיון. תוכלו לאתר אותו ממש כאן,

עיצוב סלון- הכול מתחיל מהחזון

לפני שמתחילים עם עיצוב פנים סלון, כדאי לחשוב על האווירה שהייתם רוצים ליצור בחדר החשוב הזה. אם אתם נוהגים לארח לעיתים תכופות למשל, ודאי הייתם רוצים שיהיה כמה שיותר נעים וחם בסלון, כמה תמונות יפות להביט בהן או חפצי אומנות, ספות נוחות ומרווחות, שולחן קפה גדול וכו'.

עיצוב סלונים קל יותר לביצוע כשיש קווים מנחים וסגנון מועדף. חישבו איך אתם אוהבים את הסלון שלכם; מודרני ומרשים או צנוע וכפרי? לכל מעצב פנים יהיה הרבה יותר קל לעשות את עבודתו אם ידע כמה שיותר על הטעם האישי שלכם וההתנהלות היום יומית שלכם בבית.

מה נכנס במסגרת עיצוב פנים סלון?

עיצוב סלון הוא לא עניין פשוט. רוב האנשים ממקמים חפצים ורהיטים רבים בסלון שלהם, מעבר לספות ולשולחן הקפה ולכן יש לתכנן את השטח בקפידה תוך התחשבות הן בפרטי העיצוב הקטנים והן בתמונה הגדולה. הנה כמה גורמים שיש להתחשב בהם כשחושבים על עיצוב פנים סלונים:

  • טלוויזיה או לא? אף על פי שברוב הסלונים עומדת טלויזיה שמאחדת מדי ערב את כל בני המשפחה והדיירים בבית, ישנם כאלה שמפרידים את חדר הטלויזיה שלהם מן הסלון. בצורה כזו ניתן להעביר ערב עם חברים ללא הסחות דעת מהטלויזיה, ויש הורים שעבורם זהו גם כלי חינוכי לילדים.
  • סאונד?- כל מארח טוב יודע שלא עושים עיצוב סלון מבלי לקחת בחשבון גם את הצבת מערכת הסטריאו והרמקולים בחדר. מוסיקה נעימה או לחילופין קיצבית היא הבסיס לכל מסיבת חברים או אירוח איננטימי בבית.
  • ספריות?- חובבי ספרות? סביר להניח שתרצו להציב ספריה גדולה בסלון שלכם. היום יש פתרונות עיצוב נהדרים המשלבים בין ספריות ומדפים לבין הטלויזיה, מערכות הסאונד ועוד.
  • ריצוף?- בסלונים רבים ניתן למצוא ריצוף שהוא נבדל מסוגי המרצפות בחדרים האחרים בבית. הרבה פעמים עיצוב פנים סלון עושה שימוש בריצוף פרקט איכותי שמוסיף לתחושת החמימות המתקבלת בסלון.
  • מדרגות- אפשר להפריד את הסלון מקומת הכניסה לבית תוך שימוש בהבדלי גובה; לרדת אל הסלון באמצעות מדרגות או לחילופין לעלות אל הבמה שעליו הוא ימוקם.

כמה עולה עיצוב סלונים?לכל מעצב מחיר משלו ויש להוסיף לעלות שעות העבודה של המעצב גם את החומרים בהם הוא משתמש ואת יוקר הסגנון והטעם האישי שלכם… בכל מקרה מומלץ להשוות בין כמה מעצבים עד שמוצאים את האיכותי והמשתלם ביותר עבורכם.

עיצוב  פנים סלונים- לפעמים חלומות מתגשמים…

רוצים להגשים חלום וסוף סוף לעצב את הסלון? השאירו איתנו מספר פרטים ליצירת קשר ונפנה אליכם במהירות ובחינם אדריכלים ומעצבים למתן הצעת מחיר!