מפקח בנייה בניה במרכז

למה חשוב לשכור שירותי פיקוח לפרויקט בניה שלכם?

כל מי שעומד לבנות ובמיוחד אלו שזו הפעם הראשונה בחייהם. רצוי מאד שיעברו הכנה מקפת ותאום ציפיות, לקראת התהליך המאד מורכב הזה. קונסטרוקטור

מספר בעלי המקצוע כולל המתכננים,היועצים,קבלני המשנה וספקי החומרים והציוד אשר יעבדו בהכנת הבית עולה על 100 איש והתכנון והתאומים הרבים לוקחים שעות אין סוף.

פיקוח בניה

כל בית הוא ייחודי באופיו והוא שונה מבתים אחרים שנבנו. כל בית הוא בדרך כלל אב טיפוס והוא נעשה במיוחד עבור המזמינים, לפרטים נוספים על פיקוח הבניה, לכן הסיכוי שבניית הבית תתבצע בצורה חלקה ללא שינויים,פספוסים וטעיות היא קטנה ביותר. תרחיש כזה יכול להיות כמשאלת לב אבל לא כציפייה. לכן, מי שמבין זאת יכול להתכונן לתהליך ממקום שמבין את גודל ומורכבות התהליך. כך יוכל לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר שימזערו את הטעויות בשטח וכך גם יוכל להתייחס בסלחנות לטעויות ולבעיות שיצוצו בזמן הבניה, קראו עוד על ניהול וליווי

בנוסף, יש לציין כי העבודה נעשיית על ידי בני אדם (ולא ע"י מכונות)אשר מגדילה את הסיכוי לטעויות ולמקרים בהם לא הכל זורם כפי שתוכנן.

אני עוסק בתחום הבניה משנת 1990 ועדיין לא ראיתי מישהו שלא עושה טעויות בכלל.

על זה נאמר – מי שלא רוצה לעשות טעויות-שלא יעשה כלום. כך בטוח הם לא יקרו.

אם אתם עומדים לבנות בקרוב ומעוניינים לקבל יעוץ,ללא עלות מצידכם,אני מזמין אתכם לפגישת הכרות,שבה הכין אתכם לקראת התהליך. בחשיבה על איך לתכנן ולהתכונן נכון לקראת הבניה, איך לתאם צפיות ואיך לא להיכנס לבורות שיהיה קשה מאד לצאת מהם.


ויצמן הנדסה – | תכנון | פיקוח | ניהול| ביצוע |