מעצב פנים

החלטתם לשפץ את הבית – החלטה מעולה. אך לפני שאתם מתחילים, קחו בחשבון, כי עומדת לפניכם תקופה אינטנסיבית, שכוללת הוצאות, תיאומים עם אנשי מקצועי ותכנון החלל החדש בצורה האידיאלית עבור החלל עצמו מחד, ועבור הצרכים המשתנים שלכם מאידך. תכנון החלל בצורה נכונה, הוא לא תמיד תהליך פשוט, גם לבעלי הבתים שניחנו בזיקה טבעית ואהבה לעולם העיצוב. לפעמים, אין זה מן הנמנע, ופשוט צריך חוות דעת מקצועית של מעצב פנים מנוסה, כדי להגיע לתוצאות ברמה גבוהה ביותר ולשיפוץ אפקטיבי בסטנדרט בלתי מתפשר.

למה כדאי להיעזר בשירותיו של מעצב פנים?

מלבד החזון האמנותי, למעצב פנים ישנה הכשרה מקצועית בתכנון החלל ובעיצובו בצורה האולטימטיבית, הן עבורכם והן עבור החלל המשופץ. אם חשבתם שמעצבי פנים עוסקים בסידור רהיטים בלבד, טעות מרה בידיכם, תפקידו של מעצב פנים הוא מהותי וישנה חשיבות רבה לנוכחותו בתקופת שיפוץ הבית שלכם. בעזרת עיצוב פנים תוכלו להגיע להחלטות עיצוביות נכונות, כבר בשלב התכנון ובניית התוכניות. כך למשל, תוכלו לוודא שהמטבח שלכם אכן יותר פונקציונלי מהקודם, כי חלל הבית מחולק בצורה הטובה ביותר, כי התאורה עושה עם הבית חסד וכי העיצוב מנצל את החלל בצורה מקסימלית.

את התוכנית של המעצבים מתרגמים אחרי כן לכדי מעשים, וגם המשפצים עובדים בהתבסס עליה, מה שמבטיח שכל האנשים העמלים על שיפוץ הבית שלכם פועלים יחדיו בסינרגיה, כדי לחתור לתוצאה הטובה ביותר, תוך התחשבות בצרכים שלכם, כמו גם בתקציב שהקצתם לשיפוץ.

מעצבי פנים – כבר לא רק לעשירים!

לפני כעשור תחום עיצוב הפנים נחשב למנת חלקם של עשירים בלבד, והאמונה היא כי רק בעלי הממון ואלו שידם משגת, יכולים להרשות לעצמם חלל מעוצב. אולם כיום, כמעט כל זוג צעיר או משפחה, שנמצאים בתהליך של קניית בית או שיפוץ דירה, אינם חוסכים על אף פרט ודואגים לעצב את החלל בעזרתם של מעצבי פנים מוכשרים. בשוק כמו בשוק, כשהביקוש עולה המחירים יורדים, ולכן בעידן הנוכחי, עיצוב הבית על ידי מעצב פנים הפך לשכיח ובגדר האפשרי.

איך לבחור המעצב נכון?

כדי לבחור מעצב פנים שיתאים לבית שלכם, עליכם לקחת בחשבון גורמים רבים. כמובן, שמלבד ההכשרה ומקצועיותו של המעצב, עליכם לבדוק היטב אם אתם מתחברים לסגנונו העיצובי. כמו כן, ודאו כי למעצב פנים שבחרתם ישנו ניסיון בעבודה עם חומרי גלם שונים וכי יש לו קשרים עם חברות עיצוב, יבואנים, בעלי מקצוע ויצרנים, על מנת לספק לכם את העיצוב הטוב ביותר בסטנדרטים הכי גבוהים. (ומבלי לחרוג מהתקציב).

 

 

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות